Bulgarian Bag Poznań

Bulgarian bag Poznań

Bulgarian Bag Poznań to 3-godzinne  bezpłatne szkolenie z workami bułgarskimi, które odbyło się 1-go września 2018 w klubie Fabryka Formy Mallwowa. Szkolenie poprowadził Lech “LEON” Kledzik, najbardziej doświadczony polski instruktor bulgarian bag. LEON jest uczniem Iwana Iwanowa – legendarnego bułgarskiego zapaśnika i trenera, który wymyślił worek bułgarski oraz system treningowy bulgarian bag. LEONOWI asystowały mieszkające w Poznaniu instruktorki bulgarian bag: Magda Jarmuż i Joanna Kurtiak.

Serdeczne podziękowania dla gospodarzy szkolenia: Fabryka Formy Mallwowa w Poznaniu za nieodpłatne udostępnienie sali.

Podczas szkolenia Bulgarian Bag Poznań uczestnicy poznali podstawowe ćwiczenia z workami bułgarskimi. Szczególną uwagę poświęcono tak zwanym ćwiczeniom dynamicznym wchodzącym w skład kultowego 13- minutowego treningu bulgarian bag: “Protokołu”

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu. Zwracamy uwagę, że ani organizatorzy, ani instruktorzy prowadzący szkolenie nie otrzymują za to jakiejkolwiek formy wynagrodzenia, dofinansowania, czy anwet zwrotu poniesionych kosztów

Współorganizatorem szkolenia było Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

szkolenia i obozy bulgarian bag

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem szkoleń, kursów instruktorskie, zawodów i obozów bulgarian bag, które organizujemy w całej Polsce. Oglądnijcie fotorelacje i filmy z ubiegłych wydarzeń. Jeżeli jesteście zainteresowani ćwiczeniami z workami bułgarskimi, dobrą okazją sa nasze letnie obozy sportowe. W 2019 zorganizujemy dwa takie obozy: w czerwcu w Bieszczadach oraz w końcu sierpnia nad morzem, w Dziwnowie. Poranna zaprawa, treningi KRAV MAGA, bulgarian bag, kurs instruktora kettlebell, łącznie do 7 godzin treningu dziennie. Do tego zajęcia teoretyczne, ogniska, grille, wycieczki w góry lub morskie kąpiele – tak wygląda każdy z 6 dni naszych obozów. Popatrzcie zresztą sami na filmy i zdjęcia z obozów w 2018 roku: Bieszczady oraz Dziwnów. Cen a naszych letnich obozów jest naprawdę umiarkowana: wraz z wyżywieniem i zakwaterowaniem – niecałe 1.000 zł  (30% zniżki dla nietrenujących osób towarzyszących)

Zapisy na obóz w Bieszczadach rozpoczniemy jeszcze we wrześniu, niedługo później można będzie rezerwować miejsca na obóz w Dziwnowie. Radzimy śledzić harmonogram szkoleń i obozów, ewentualnie zwrócić się do nas przez formularz kontaktowy lub telefonicznie 660786972

filmy i zdjęcia ze szkolenia w poznaniu