Bezpłatne szkolenia bulgarian bag

Bezpłatne szkolenia bulgarian bag organizowane są regularnie przez instruktorów Bulgarian bag Academy Poland w całej Polsce. W ciągu roku odbywa się zazwyczaj 20-30 takich szkoleń. Instruktorzy je prowadzący nie otrzymują jakiejkolwiek formy wynagrodzenia czy dofinansowania, a nawet zwrotu kosztów jeżeli prowadzą szkolenie poza swoją rodzinną miejscowością. Również Bulgarian bag Academy Poland nie otrzymuje żadnego dofinansowania. Wszystko odbywa się na zasadzie bezinteresownej pracy społecznej.

Prawdziwym liderem jeżeli chodzi o prowadzenie bezpłatnych szkoleń z workami jest Lech LEON Kledzik. Na przykład w weekend piątek-niedziela 5-7 września, poprowadził 3 darmowe szkolenia w Kaliszu, Wrocławiu i Zielonej Górze.

Uczestnicy bezpłatnych szkoleń otrzymują certyfikaty ich ukończenia.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym harmonogramem naszych szkoleń

W naszej GALERII możecie oglądnąć filmy i zdjęcia z poprzednich szkoleń, a także kursów instruktorskich, zawodów i obozów bulgarian bag

Poniżej zdjęcie ze wspomnianych, prowadzonych przez LEONA szkoleń w Kaliszu, Wrocławiu i Zielonej Górze. Łącznie uczestniczyło w nich niemal 90 osób.