Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Gdańsku

Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Gdańsku, prowadził Lech Leon Kledzik.

Szkolenie odbyło się 25 maja w gdańskim klubie Fitness LEON. Prowadził najbardziej doświadczony polski instruktor bulgarian bag – Leon Kledzik. Celem 3- godzinnego szkolenia było zapoznanie uczestników z zestawem ćwiczeń wchodzących w skład tzw. Protokołu 1. Protokół 1 to sztandarowy, niemal kultowy trening z workami bułgarskimi.

Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.

Przypominamy, że organizatorzy szkolenia nie otrzymują żadnej formy dofinansowania skądkolwiek. Podobnie prowadzący je Lech Leon Kledzik nie pobiera żadnego wynagrodzenia.

Poniżej zdjęcia i film ze szkolenia

 

Przed rozpoczęciem treningów z workami bułgarskimi, szczególnie jeżeli chodzi o ćwiczenia dynamiczne (jak choćby bulgarian bag spin czy swing squat) rekomendujemy trening pod okiem instruktora. Zapoznajcie się z listę aktywnych instruktorów bulgarian bag. Zobaczcie czy w Waszej miejscowości jest możliwość wzięcia udziału w treningach grupowych lub indywidualnych po okiem specjalisty. Warto też na bieżąco śledzić harmonogram naszych kursów, szkoleń czy obozów sportowych: Kursy i szkolenia Około 10 razy w roku organizujemy w różnych rejonach Polski bezpłatne 3- godzinne szkolenia “Podstawy bulgarian bag”. Zobaczcie zdjęcia i filmy z tych szkoleń. Jeżeli chcecie abyśmy poprowadzili takie szkolenie w Waszej miejscowości – napiszcie do nas. Niewykluczone, że będziemy mogli Was odwiedzić.

Macie pytania w temacie “Bezpłatne szkolenie Bulgarian Bag w Gdańsku? Zadzwońcie do nas: 660786972 (Lech Leon Kledzik)