Bezpłatne szkolenie bulgarian bag – Lublin

Bezpłatne szkolenie bulgarian bag – Lublin odbyło się 3 sierpnia 2019 roku.. Gościny udzielił nam nieodpłatnie klub Fight Gym  za co bardzo gorąco dziękujemy. Współorganizatorem kusu jest nasza bratnia organizacja: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Szkolenie poprowadził Lech LEON Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. LEON jest uczniem Iwana Iwanowa (twórca worka bułgarskiego i systemu treningowego bulgarian bag) i jego przedstawicielem w Polsce. Zaznaczamy, że LEON nie pobiera za swe bezpłatne szkolenia jakiegokolwiek wynagrodzenia. Szkolenia nie są też dofinansowywane przez jakiekolwiek pomioty czy sponsorów.

Jak zawsze podczas tego typu szkoleń LEON uczył uczestników technik bulgarian bag potrzebnych do wykonania kultowego treningu: Protokół 1. Jest to najlepiej rozpoznawalny, rzec można “sztandarowy” trening z workiem bułgarskim.

Macie pytania w temacie “Bezpłatne szkolenie bulgarian bag – Lublin”? A może chcielibyście aby LEON odwiedził Wasze miasto, Wasz klub? Napiszcie do nas lub zatelefonujcie bezpośrednio do Lech LEONA Kledzika: 660 786 972.

A może chcielibyście kupić worek bułgarski? Przypominamy, że nazwa i wzór towarowy tego sprzętu są chronione patentami na terenie USA i Europy. Sprzedaż i produkcja \tak zwanych “podróbek” jest karalna, a ich kupowanie nieetyczne. W Polsce najtańsze oryginalne worki bułgarskie (z gwarancją najniższej ceny w Europie) oferuje gdański sklep Fitness LEON

Zachęcamy do obejrzenia relacji z innych szkoleń, które regularnie przeprowadzamy w całej Polsce.

Poniżej film i fotorelacja ze szkolenia w Lublinie