“Podstawy bulgarian bag” Siedlce ZA DARMO

Wczytuję mapę...

Data/Czas
04/08/2019
10:00 - 13:00

Lokalizacja
Athletic Gym


“Podstawy bulgarian bag” Siedlce, za darmo.

Szkolenie odbędzie się w Atletic Gym w Siedlcach przy ulicy Mieszka 1/24, w niedzielę 4 sierpnia, godz. 10.00-13.00

Szkolenie poprowadzi Lech LEON Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. LEON jest najstarszym wiekiem i doświadczeniem polskim instruktorem bulgarian bag. Współorganizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness.

Celem szkolenia “Podstawy bulgarian bag Siedlce” jest nauka kilku absolutnie podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim: spin, arm throw, swing squat, spin arm throw i innych. Wszystkie one wchodzą w skład kultowego treningu z workiem bułgarskim: Bulgarian bag match protocol. Trening ten nazywa się też często po prostu “Protokołem 1”

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.

Zapisy tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Zaznaczmy, że szkolenie prowadzone jest całkowicie bezinteresownie. Ani instruktor, ani klub w którym się ono odbywa nie korzystają z jakiejkolwiek formy dotacji czy dofinansowania.

Macie pytania w temacie “Podstawy bulgarian bag Siedlce”? Napiszcie do nas. Wszelkich informacji (ale nie rezerwacja udziału) chętnie udzieli też prowadzący szkolenie Lech “LEON” Kledzik, tel. 660786972

Zachęcamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń

Ważna informacja. Na wszystkich prowadzonych przez Lecha Leona Kledzika szkoleniach jest dużo więcej chętnych niż miejsc. Zastanów się dobrze czy na pewno weźmiesz udział nim go zarezerwujesz. Nie blokuj miejsca innym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *