Podstawy bulgarian bag w Lublinie

Wczytuję mapę...

Data/Czas
03/08/2019
09:00 - 12:00

Lokalizacja
fight gym


Podstawy bulgarian bag w Lublinie.

Miejsce i data: Fight Gym ul. Konstantynów 1 G, Lublin. Sobota 3 sierpnia 2019. Godziny 9.00-12.00. Prosimy uczestników o przybycie z kilku-, kilkunastominutowym wyprzedzeniem abyśmy mogli ich spokojnie zarejestrować.

Szkolenie poprowadzi Lech LEON Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Współorganizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. Celem szkolenia będzie opanowanie podstawowych technik ćwiczeń z workami bułgarskimi. Najwięcej uwagi poświęcimy ćwiczeniom wchodzącym w skład kultowego treningu bulgarian bag: “Bulgarian Bag Match Protocol“, czyli tak zwany “Protokół 1”.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.

Zapisy tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO.

Pragniemy wyraźnie podkreślić, że ani organizatorzy szklenia ani prowadzący je instruktor nie otrzymują żadnego wynagrodzenia, dofinansowania, czy nawet zwrotu poniesionych kosztów. Jest to czysta, bezinteresowna działalność społeczna.

Jeżeli macie pytania dotyczące bezpłatnego szkolenia bulgarian bag w Lublinie napiszcie do nas. Wszelkich informacji (ale nie rezerwacja udziału) chętnie udzieli też prowadzący szkolenie Lech “LEON” Kledzik, tel. 660786972. Kontaktujcie się też z nami jeżeli jesteście zainteresowani poprowadzeniem podobnego szkolenia w Waszym mieście, w Waszym klubie.

Zachęcamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń

Z doświadczenia wiemy, że na szkolenie bulgarian bag w Lublinie będzie więcej chętnych niż miejsc. Dlatego prosimy Was o zastanowienie się nim podejmiecie decyzję o rezerwacji udziału. Nie blokujcie miejsca innym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *