Bezpłatne szkolenie bulgarian bag – 3 godz. w Stalowej Woli

Wczytuję mapę...

Data/Czas
18/05/2019
15:00 - 18:00

Lokalizacja
Fabryka Zdrowia


Bezpłatne szkolenie bulgarian bag – Stalowa Wola

Bezpłatne 3-godzinne szkolenie “Podstawy bulgarian bag” odbędzie się 18 maja w Stalowej Woli w klubie Fabryka Zdrowia.przy ulicy Handlowej 5. Szkolenie trwać będzie od godziny 15.00 do 18.00. Prowadzący – Lech LEON Kledzik jest najbardziej doświadczonym polskim instruktorem bulgarian bag.

Podczas kursu uczestnicy poznają podstawowe techniki ćwiczeń z workiem bułgarskim, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które wchodzą w skład “Protokołu 1”. Protokół 1 to sztandarowy i najbardziej rozpoznawalny trening bulgarian bag.

Zaznaczamy, że ani organizatorzy szkolenia (Bulgarian Bag Academy Poland oraz Fabryka Zdrowia w Stalowej Woli) ani instruktorzy je prowadzący nie korzystają z jakiejkolwiek formy dofinansowania, czy dotacji. Nie pobierają też wynagrodzenia. Szkolenie bulgarian bag Stalowa Wola prowadzone jest w pełni społecznie.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Zapisy na szkolenie tylko i wyłącznie przez formularz kontaktowy na stronie PSKiF(znajdziecie go pod mapką)

Na wszelkie pytania i wątpliwości (ale nie rezerwacja udziału w szkoleniu!) chętnie odpowie prowadzący kurs Lech “LEON” Kledzik tel 660786972. Możecie też kontaktować się przez formularz kontaktowy 

Zapraszamy do oglądnięcia filmów i zdjęć z naszych poprzednich szkoleń, które prowadziliśmy w całej Polsce.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz zorganizować w swojej miejscowości bezpłatne szkolenie, tak jak  bulgarian bag Stalowa Wola niewykluczone, że przyjedziemy do Was.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *