Trening Bulgarian Bag

Trening Bulgarian Bag

Trening bulgarian bag. Zalecamy aby treningi z wykorzystaniem worka bułgarskiego. rozpocząć pod okiem trenera. Sprawdź czy w Twojej miejscowości możesz nawiązać kontakt z instruktorem bulgarian bag. Zanim zaczniesz ćwiczyć zaopatrz się w oryginalny worek bułgarski, przeczytaj jednak wcześniej nasze porady Do zakupów rekomendujemy gdański Sklep Fitness LEON , który oferuje nie tylko bardzo duży asortyment oryginalnych worków ale i daje na nie gwarancję najniższej ceny w Europie (poza Bułgarią)

Bulgarian Bag Match Protocol 1 to sztandarowy i najlepiej rozpoznawalny trening z workiem bułgarskim. Jego opanowanie jest jednym z celów kursów instruktorskich pierwszego stopnia. Technik ćwiczeń wchodzących w skład protokołu uczymy też na naszych bezpłatnych 3-godzinnych szkoleniach “Podstawy bulgarian bag”

Bulgarian Bag Swing and Squat (drwal) w drabinie 10 oddechów – 190 drwali w 19 seriach po 10 powtórzeń. Gdzie do połowy treningu przerwy skracają się z seri na serie, a potem wydłużają. Ten typowy dla kettlebell hardstyle trening proponujemy Wam wykorzystać w treningu z workami bułgarskimi

Bulgarian Bag 10.000 to masakrycznie ciężki trening, w którym przez 5 kolejnych dni macie łącznie wykonać 10.000 powtórzeń

 

Zdajemy sobie sprawę, że ten dział wymaga dopracowania. Już wkrótce zamieścimy tutaj kolejne pomysły jak ułożyć sobie trening z bułgarskim workiem. Jeżeli macie swoje ulubione treningi – prześlijcie je nam, chętnie będziemy zamieszczać je w tym miejscu z podaniem autora.

Do czasu rozbudowania działu “Trening” kilka filmików, które może będą dla Was inspiracją.

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *