Bulgarian Bag Leon

Bulgarian Bag Leon

Na filmie Lech LEON Kledzik i Krzysztof Jurczak prezentują sprzęt do treningu funkcjonalnego.

worek bułgarski (bulgarian bag)

piłkę Iwanowa (Suples Fit Ball)

Dynamiczną taśmę Iwanowa (HIRTS Climber)

 

Pomysłodawcą wszystkich jest legendarny bułgarski zapaśnik i trener (trenowana przez niego kadra olimpijska USA odnosiła największe sukcesy w historii) Iwan Iwanow. Urządzenia nie były pierwotnie planowane do wykorzystania w klubach fitness. Iwanowowi przyświecał inny cel: poprawa wyników trenowanych zapaśników. Sukcesy jego podopiecznych pokazują, że w pełni mu się to udało. Z czasem sprzęty Iwanowa zaczęli wykorzystywać w treningach przedstawiciele innych, nie tylko zapasów, sportów, sztuk i systemów walki. Ostatnio produkty firmy Suples (to ona właśnie produkuje ten sprzęt) pojawiają się coraz częściej w klubach fitness. Ich ogromną zaletą jest fakt, że są całkowicie nieszkodliwe nawet dla najbardziej „wypasionych” fitnessowych podłóg. To nie sztanga czy odważnik kettlebell, które wypuszczone z ręki masakrują podłoże.

Zanim zaczniecie ćwiczyć z produktami firmy Suples rekomendujemy odbycie 2-3 treningów pod okiem instruktora Suples. Takich instruktorów jest w Polsce kilkudziesięciu. Na pewno najsilniejszy ośrodek to Gdańsk i legendarny klub Fitness LEON ( Bulgarian Bag Leon 0. Nie będą też mieli kłopotów ze znalezieniem trenera mieszkańcy Krakowa, Warszawy, Kalisza, Gryfina, Klinisk Wielkich, Kobylina czy Tarnowskich Gór.

Bogaty asortyment produktów firmy Suples, w tym wszystkie prezentowane w zamieszczonym programie telewizyjnym, znajdziecie w Sklep Fitness LEON

Prezentowany poniżej materiał filmowy ukazał się w marcu 2019 w gdańskiej telewizji TVP 3.