Siedlce – kurs bulgarian bag za darmo

Siedlce – kurs bulgarian bag za darmo

3-godzinny kurs bulgarian bag zorganizowaliśmy wspólnie z Polskim Stowarzyszeniem Kettlebell i Fitness. Kurs odbył się w klubie Atletic, któremu pragniemy gorąco podziękować za nieodpłatne udostępnienie sali.

Prowadził Lech LEON Kledzik. Twórca i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland, najbardziej doświadczony z polskich instruktorów bulgarian bag. LEON jest uczniem i przyjacielem Iwana Iwanowa – legendarnego bułgarskiego zapaśnika i trenera, twórcy worka bułgarskiego i systemu treningowego bulgarian bag. LEONOWI asystował Wojciech Pasiak, licencjonowany instruktor  bulgarian bag (lvl 2) Pragniemy stanowczo podkreślić, że ani LEON ani Wojtek za prowadzone przez siebie szkolenia nie otrzymują jakiejkolwiek formy wynagrodzenia ani nawet zwrotu kosztów (obaj przybyli z odległych części Polski).

Jak zwykle podczas tego typu szkoleń, LEON skoncentrował się na ćwiczeniach wchodzących w skład kultowego treningu bulgarian bag: Protokół 1Ukoronowaniem szkolenia było wykonanie wspomnianego “Protokołu 1”.

Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu

Macie pytania dotyczące “Siedlce – kurs bulgarian bag za darmo” ? Napiszcie do nas. Możecie też dzwonić bezpośrednio do LEONA: 660786972. Skontaktujcie się z nami również jeżeli interesuje Was zorganizowanie takiego szkolenia w Waszej miejscowości, w Waszym klubie.

Podobne bezpłatne szkolenia, prowadzone przez LEONA organizujemy regularnie w całej Polsce. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem naszych szkoleń

Na koniec odpowiedź na często zadawane pytanie: gdzie kupić worek bułgarski? oczywiście pytanie dotyczy tylko oryginalnych worków, produkowanych ręcznie w Bułgarii przez firmę suples Iwana Iwanowa. Sprzęt ten jest chroniony patentami na terenie USA i Unii Europejskiej. Ochrona dotyczy zarówno nazwy jak i wzoru towarowego. Oznacza to że produkcja i sprzedaż tak zwanych “Podróbek” jest nielegalna i karalna, a ich kupowanie nieetyczne. A zatem gdzie kupić? Najbardziej godny polecenia jest gdański sklep Fitness LEON będący oficjalnym przedstawicielem Iwana Iwanowa w Polsce. Sklep LEONA daje Wam gwarancję najniższych w Europie (poza Bułgarią) cen na oryginalne worki bułgarskie.

Poniżej krótkie video i kilka zdjęć ze szkolenia.