Test Iwanowa

Test Iwanowa.
To co prezentujemy Wam na filmie to nie jest trening. Jak sama nazwa wskazuje to test, który zalecamy robić co 2-3 miesiące aby sprawdzić swoje postępy. Na czym polega test? Otóż musicie wykonywać dwa ćwiczenia z workiem 17 kg:
-Bulgarian Bag Spin (młyńce) po 10 powtórzeń na stronę
-10 pompek
Powyższe powtórzyć w jak najkrótszym czasie.
A poniżej bardzo, bardzo, bardzo stary film. W Fitness Leon, Lech Leon Kledzik i Jacek Gorgoń próbują uzyskać wynik poniżej 3 minut.
W tej pierwszej próbie zejść poniżej 3 minut nam się nie udało. Za jednym z kolejnych podejść Leon poprawił się zaledwie o kilka sekund, Jacka życiówka wynosi dzisiaj 2:50.
Jak możemy oceniać wyniki testu? Dążymy do tego aby osiągnąć wynik poniżej 3:30. Powinni sobie z tym dać radę wszyscy instruktorzy bulgarian bag. Czasy poniżej 3:00 są po prostu rewelacyjne.
Zachęcamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach bulgarian bag, które regularnie organizujemy w całej Polsce. Poznajcie pełną listę szkoleń. Podczas każdego z takich szkoleń uczymy kilku podstawowych ćwiczeń z workami bułgarskimi, m. in. bulgarian bag spin (młyńce) czyli podstawowa technika do zaliczenia testu. Wszyscy uczestnicy naszych kursów otrzymują certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu. Pragniemy podkreślić, że ani Bulgarian Bag Academy Poland ani instruktorzy prowadzący bezpłatne kursy nie otrzymują wynagrodzenia czy jakiejkolwiek formy dofinansowania. To czysta działalność społeczna. Zobaczcie proszę jak wyglądały nasze poprzednie szkolenia.
Chcecie się pochwalić swoimi wynikami? Nagrajcie test Iwanowa w swoim wykonaniu i prześlijcie nam. Czy pobijecie rekord Jacka?