Obóz bulgarian bag, krav maga & kettlebell w Dziwnowie 2019

Obóz bulgarian bag, krav maga & kettlebell w Dziwnowie 2019

Gdzie i kiedy

Obóz trwał 6 dni: od 20 do 25 sierpnia 2019. Codziennie mieliśmy możliwość uczestniczenia nawet w 7 godzinach treningów. Dzień zaczynał się o 7.00 (jeszcze przed śniadaniem) półgodzinną poranną zaprawą. Potem krav maga, worki bułgarskie i kettlebell. Te ostatnie były prowadzone na zasadzie kursu instruktorskiego. Wszyscy, którzy przedostatniego dnia obozu zdali egzamin, otrzymali uprawnienia instruktora kettlebell PSKiF.

kadra instruktorska

Robert Jędrzejewski – jeden z największych krajowych autorytetów w dziedzinie izraelskiego systemu walki krav maga. Robert jest też aktualnym mistrzem świata kettlebell lifting.

Lech „LEON” Kledzik – najstarszy wiekiem i doświadczeniem polski instruktor – wykładowca kettlebell. „LEON” jest też założycielem i głównym szkoleniowcem Bulgarian Bag Academy Poland.

Czasami zajęcia prowadzili goście. Takim gościem był np. pułkownik Krzysztof Przepiórka, jeden z twórców batalionu szturmowego GROM i były dowódca oddziału bojowego GROM. Pułkownik Przepiórka uczył nas jak zachowywać się w razie ataku terrorystycznego.

zakwaterowanie

Gdzie był zakwaterowany obóz bulgarian bag, krav maga & kettlebell w Dziwnowie?

Mieszkaliśmy w Ośrodku Wczasowym ALKA – 150 metrów od plaży(!). Tak naprawdę to wodą byliśmy otoczni ze wszystkich stron: z jednej Bałtyk, z drugiej rzeka Dziwna, a do tego jeszcze Jezioro Martwe. Wokoło cała masa atrakcji, jak choćby znajdująca się bardzo blisko Wyspa Wolin (wjazd po moście zwodzonym). Największą jednak atrakcją był odbywający się w czasie obozu w Dziwnowie Festyn Komandosa, czyli święto polskich służb specjalnych.

Ile to wszystko kosztuje? Wszystko razem: zamieszkanie, wyżywienie, treningi, kurs instruktora kettlebell – 990 złotych. Nietrenujące osoby towarzyszące mają zniżki.

co dalej?

Kiedy następny obóz bulgarian bag, krav maga & kettlebell? Znamy już termin obozu w Bieszczadach 1 – 5 lipca 2020. Więcej informacji i zapisy na obóz w Bieszczadach. Nie potrafimy jeszcze podać szczegółów przyszłorocznego obozu w Dziwnowie. Na pewno będzie to druga połowa sierpnia 2020. Plan zajęć na obu obozach jest bardzo, bardzo podobny, a cena identyczna (990).

Macie pytania w temacie „Obóz bulgarian bag, krav maga & kettlebell w Dziwnowie”? Napiszcie do nas. Na wszelkie pytania chętnie odpowie Wam tez kierownik obozu Lech „LEON” Kledzik tel. 660786972.

Poniżej film oraz kilkadziesiąt zdjęć. Pełną fotorelację (niemal 200 zdjęć) znajdziecie na stronie www współorganizatora obozu – Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness.