Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Żarach

Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Żarach odbyło się 7 września 2019 w klubie “Malinowski Team”. Serdecznie dziękujemy Pawłowi Malinowskiemu – właścicielowi klubu za nieodpłatne użyczenie sali oraz wspaniałą atmosferę.

Organizatorami kursu było Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz Bulgarian Bag Academy Poland. Przeprowadzanie tego typu bezpłatnych szkoleń jest celem statutowym obu organizacji.

Kurs poprowadziło dwóch instruktorów bulgarian bag: Lech “LEON” Kledzik oraz Wojciech Pasiak. Zaznaczamy, że instruktorzy prowadzący tego typu szkolenia robią to całkowicie bezinteresownie i nie pobierają za to jakiegokolwiek wynagrodzenia.

Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Żarach trwało 3 godziny. Jego zwieńczaniem było wykonanie kultowego treningu bulgarian bag – tzw. Protokołu 1. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia.

Na filmiku powyżej tzw. “Piła”. Męczące ale sprawiające wiele radości ćwiczenie w zespołach 3-4 osobowych. Bartek prezentuje nam zaawansowaną technikę ale można to też robić w dużo prostszy sposób.

Macie pytania? Chcecie zorganizować w swojej miejscowości szkolenie podobne do “Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Żarach”? Napiszcie do nas. Możecie zadzwonić też bezpośrednio do LEONA, który większość tych szkoleń prowadzi osobiście: tel. 660786972