Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Krośnie

Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Krośnie.

Do Krosna zaprosili nas przyjaciele z klubu Fit&Fab Akademia Sylwetki. Nie tylko dano nam do dyspozycji za darmo dużą jasną salę ale zaserwowano ciasteczka, banany, winogrona i inne “uzupełniacze straconej energii”. Z całego serca dziękujemy.

Szkolenie poprowadził Lech LEON Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Instruktor poprowadził szkolenie całkowicie bezinteresownie i nie pobrał żadnego wynagrodzenia. Współorganizatorem kursu było Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Celem 3-godzinnego kursu było nauczenie podstawowych technik ćwiczeń z workami bułgarskimi. Ich wspólnym mianownikiem był fakt, że wszystkie wchodziły w skład kultowego treningu, tzw. “Protokołu 1”. “Zaliczenie” PROTOKOŁU było ukoronowaniem szkolenia.

Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu. Potrzebujecie więcej informacji na temat “Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Krośnie”? Napiszcie do nas. Chętnie stoimy też do Waszej dyspozycji pod telefonem 660786972.