Bezpłatne szkolenie bulgarian bag Stalowa Wola

Bezpłatne szkolenie bulgarian bag Stalowa Wola odbyło się 26 października 2019. Gościny udzielił nam klub KAITO, którego właścicielowi (Paweł Boris Kunysz) gorąco dziękujemy za udostępnienie sprzętu i sali. Przy okazji informujemy, że “Kaito” jest klubem wyposażonym w oryginalne worki bułgarskie, a Paweł Kunysz ma uprawnienia instruktora bulgarian bag. Jest to zatem miejsce w którym możecie bezpiecznie ćwiczyć z oryginalnym sprzętem pod okiem prawdziwego fachowca.

Szkolenie poprowadził Lech LEON Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Asystował wspomniany Paweł Kunysz. Przypominamy, że instruktorzy prowadzący nasze bezpłatne szkolenia nie otrzymują jakiegokolwiek wynagrodzenia. To jest bezinteresowna działalność społeczna.

Po ukończeniu 3- godzinnego szkolenia wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymali certyfikaty potwierdzające jego ukończenie.

Zachęcamy do zaglądnięcia do naszego harmonogramu szkoleń  bulgarian bag, które organizujemy regularnie w całej Polsce.

Macie pytania? A może chcielibyście zorganizować takie szkolenie w swoim klubie? Napiszcie do nas. Możecie też kontaktować się bezpośrednio z LEONEM, który większość tych szkoleń prowadzi osobiście: tel. 660786972