Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Gdańsku

Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Gdańsku odbyło się w niedzielę 24 listopada 2019 w Fitness Magnum (dawny LEON). Szkolenie poprowadził społecznie Lech “LEON” Kledzik. Współorganizatorem było Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. Dziękujemy Fitness Magnum za nieodpłatne udostępnienie sali, a sklepowi Fitness LEON za darmowe użyczenie sprzętu użytego na szkoleniu. Przy okazji przypominamy, że sklep ten daje Wam gwarancję najniższej w Europie (poza Bułgarią) ceny na oryginalne worki bułgarskie.

Proponujemy zapoznanie się z terminami kilkunastu bezpłatnych szkoleń bulgarian bag, które przeprowadzimy w całej Polsce zimą i wiosną 2020. Uważamy, że warto też rozważyć udział w kwietniowym kursie instruktora bulgarian bag. Kurs ten poprowadzi legendarny bułgarski zapaśnik i trener oraz twórca worka bułgarskiego i systemu treningowego bulgarian bag – Iwan Iwanow.

Poniżej bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Gdańsku: LEON przypomina uczestnikom ćwiczenia wchodzące w skłąd treningu “Protokół 1”