Bezpłatne szkolenie bulgarian bag Skarżysko Kamienna

Bezpłatne szkolenie bulgarian bag Skarżysko Kamienna odbyło się w sobotę 1 lutego 2020 w klubie Silver Gym. Prowadził bezinteresownie Lech LEON Kledzik.

Pragniemy serdecznie podziękować nie tylko LEONOWI ale i kierownictwu Silver Gym za zaproszenie oraz bezpłatne udostępnienie sali. Dziękujemy także sklepowi Fitness LEON za nieodpłatne udostępnienie sprzętu wykorzystanego na szkoleniu. Przy okazji przypominamy, że sklep Fitness LEON daje Wam gwarancję najniższej ceny w Europie na oryginalne worki bułgarskie.

Szkolenie trwało 3 godziny. Swoistym egzaminem było wspólne wykonanie sztandarowego treningu z workiem bułgarskim – tak zwanego “Protokołu 1”. Wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Interesują Was szkolenia podobne do “bulgarian bag Skarżysko Kamienna”? Napiszcie do nas. Możecie też telefonować: 660786972. Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem bezpłatnych szkoleń, kursów instruktorskich i obozów bulgarian bag, które regularnie organizujemy w całej Polsce. Zobaczcie też jak wyglądały nasze poprzednie szkolenia

A poniżej kilkadziesiąt zdjęć: bezpłątne szkolenie bulgarian bag Skarżysko Kamienna 1.02.2020