Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Raciborzu

Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Raciborzu 29 lutego 2020 (sobota), w LKS Dąb Brzeźnica,  Współorganizatorami kursu obok Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness byli Bulgarian Bag Academy Poland, LKS Dąb Brzeźnica (dziękujemy za zaproszenie i nieodpłatne użyczenie miejsca do przeprowadzenia szkolenia) oraz Sklep Fitness LEON. Dziękujemy trenerowi zapasów Pawłowi Drzeżdzonowi za pomysł szkolenia i zaproszenie.

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Zaznaczamy, że LEON nie otrzymuje z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – to bezinteresowna działalność społeczna. Celem 3-godzinnego kursu było zapoznanie uczestników z najważniejszymi technikami ćwiczeń z workiem bułgarskim. Łączył je fakt, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu “Bulgarian Bag Match Protocol 1“. Wspólne wykonanie tego krótkiego ale dość ciężkiego treningu było uwieńczeniem szkolenia.

Wszyscy uczestnicy szkolenia bulgarian bag w Raciborzu otrzymali certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu.

Interesują Ciebie bezpłatne szkolenia bulgarian bag prowadzone przez LEONA? Zachęcamy do zapoznania się z naszym harmonogramem szkoleń. A moze chcielibyście zorganizować takie szkolenie u siebie? W swojej miejscowości, w swoim klubie? Napiszcie do nas albo telefonujcie bezpośrednio do LEONA. Od momentu zgłoszenia do przyjazdu szkoleniowca może czasami minąć pół roku lub dłużej ale prędzej czy później LEON do Was przyjedzie.

 

Autorem zdjęć dokumentujących szkolenie bulgarian bag w Raciborzu jest Dariusz Kolorz DKPHOTO