Obóz sportowy w Bieszczadach 2021

Obóz sportowy w Bieszczadach 2021

obóz odbył się w czerwcu 2021 w okolicach Leska. Zamieszkaliśmy we wspaniałym pensjonacie “GAWRA”. Zakwaterowanie, a przede wszystkim jedzenie jakie nam serwowano można określić tylko jednym słowem: “BAJKA”

Treningi z workiem bułgarskim stanowiły istotny element codziennych treningów ale nie były jedyną aktywnością sportową. Można było ćwiczyć jeszcze przed śniadaniem uczestnicząc w codziennych porannych zaprawach. Była możliwość ukończenia kursu instruktora kettlebell. Wielu uczestników skorzystało też z możliwości trenowania krav maga pod okiem jednego z największych autorytetów tej szkoły samoobrony – Roberta Jędrzejewskiego.

Zwracamy Waszą uwagę, że podobny obóz bez wątpienia odbędzie się również w przyszłym roku. Nie jeździmy jednak tylko w Bieszczady. Pod koniec sierpnia odwiedzamy nadmorską miejscowość Dziwnów gdzie plan zajęć jest niemal identyczny jak ten bieszczadzki. Co 2-3 lata wybieramy się w kwietniu za wschodnią granicę na Białoruś lub Ukrainę. A coś mniej wyczerpującego? Polecamy nasze czerwcowe obozy na Kaszubach.

Na naszej stronie internetowej znajdziecie relacje z naszych wcześniejszych obozów i szkoleń.

Współorganizatorem wszystkich obozów jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness oraz sklep Fitness LEON, który użycza nam sprzętu do ćwiczeń

Poniżej króciutka relacja filmowa oraz kilka fotek prezentujących Obóz sportowy w Bieszczadach 2021