Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Gdańsku

Wczytuję mapę...

Data/Czas
25/05/2019
13:00 - 16:00

Lokalizacja
Fitness Leon


Bulgarian bag w Gdańsku – Lech Leon Kledzik prowadzi bezpłatne 3 godzinne szkolenie.

Bezpłatne 3-godzinne szkolenie “Podstawy bulgarian bag” odbędzie się 25 maja gdańskim klubie Fitness LEON. Godziny: 13.00 – 16.00. Prowadzi: Lech LEON Kledzik jest najbardziej doświadczonym polskim instruktorem bulgarian bag.

W czasie szkolenia uczestnicy poznają podstawowe techniki ćwiczeń z workiem bułgarskim, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które wchodzą w skład  Protokół 1. Jest to  sztandarowy i najbardziej rozpoznawalny trening z workiem bułgarskim.

Zaznaczamy, że ani organizatorzy szkolenia (Bulgarian Bag Academy Poland, Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness  oraz klub Fitness LEON) ani instruktorzy je prowadzący nie korzystają z jakiejkolwiek formy dofinansowania, czy dotacji. Nie pobierają też wynagrodzenia. Bezpłatne szkolenie z workami bułgarskimi w Gdańsku prowadzone jest w pełni społecznie.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Zapisy na szkolenie tylko i wyłącznie przez formularz kontaktowy na stronie PSKiF (znajdziecie go pod mapką)

Na wszelkie pytania i wątpliwości (ale nie rezerwacja udziału w szkoleniu!) chętnie odpowie prowadzący kurs Lech “LEON” Kledzik tel 660786972. Możecie też kontaktować się przez formularz kontaktowy 

Zapraszamy do oglądnięcia filmów i zdjęć z naszych poprzednich szkoleń, które prowadziliśmy w całej Polsce.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz zorganizować w swojej miejscowości bezpłatne szkolenie, takie samo jak bulgarian bag w Gdańsku. Niewykluczone, że przyjedziemy do Was.

UWAGA WA ZNA INFORMACJA. Na szkolenia, które prowadzi Lech Leon Kledzik jest zawsze więcej chętnych inż miejsc. Nie blokuj miejsca innym. Dobrze się zastanów czy weźmiesz na pewno udział zanim się zapiszesz.