Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Gryfinie.

Wczytuję mapę...

Data/Czas
15/12/2019
10:00 - 13:00

Lokalizacja
Studio Treningowe Dynamika Fitness


Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Gryfinie odbędzie się w klubie Dynamika Fitness przy ulicy Szczecińskiej 9, w niedzielę 15 grudnia 2019 w godzinach 10.00-13.00. Prosimy uczestników o wcześniejsze przybycie abyśmy mieli czas na rejestrację uczestników i przebranie się.

3-godzinne szkolenie poprowadzą instruktorzy bulgarian bag: Lech “LEON” Kledzik (lvl 2) i Joanna Szczupak (lvl 1). Pragniemy zaznaczyć, że instruktorzy prowadzący nasze bezpłatne szkolenia nie pobierają z tego tytułu żadnego wyngrodzenia. Jest to czysto bezinteresowna działalność społeczna.

Wszyscy uczestnicy szkolenia bulgarian bag w Gryfinie otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu.

Głównym zadaniem jest nauczenie podstawowych technik treningu z workiem bułgarskim, w stopniu wystarczającym do przeprowadzenia samodzielnego, bezpiecznego treningu.

Organizatorami szkolenia jest: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness; Bulgarian Bag Academy Poland oraz Studio Treningowe Dynamika Fitness

Zapisy wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZ ZGŁOSZENIOWEGO

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych bezpłatnych szkoleń i kursów instruktorskich.

Oglądnijcie relacje z naszych poprzednich szkoleń

Macie pytania dotyczące “Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Gryfinie”? Napiszcie do nas. Na wszelkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON – tel 660786972. Zaznaczamy jednak, że LEON nie ma technicznych możliwości prowadzenia telefonicznych zapisów na szkolenie.

Prosimy dobrze się zastanowić nim zdecydujecie się zapisać. Na prowadzonych przez LEONA bezpłatnych szkoleniach jest zazwyczaj więcej chętnych niż miejsc, nie blokujcie ich.