Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w  Mikołowie

Wczytuję mapę...

Data/Czas
08/02/2020
09:00 - 12:00

Lokalizacja
Dojo Kong Sao


Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w  Mikołowie odbędzie się w w sobotę 8 lutego w godzinach 9.00-12.00. Ul. Krawczyka 21 Dojo Kong Sao , Cross Mikołów

3-godzinne szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Celem jest nauczenie podstawowych technik treningu z workiem bułgarskim, w stopniu wystarczającym do przeprowadzenia samodzielnego, bezpiecznego treningu. Wspólnym ich mianownikiem jest to, że wszystkie wchodzą w skład kultowego treningu z workiem bułgarskim: tzw. “Protokołu 1”.

Organizatorami szkolenia jest: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness; Bulgarian Bag Academy Poland

Zapisy jedynie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO, który jest jedyną formą rezerwacji udziału w szkoleniu.

Oglądnijcie relacje z naszych poprzednich szkoleń

Pytania na temat “Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Mikołowie”? Napiszcie do nas. Na wszelkie Wasze pytania i wątpliwości chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON – tel 660786972. Zaznaczamy jednak, że nie będzie on miał możliwości prowadzenia zapisów na szkolenie przez telefon.

Nie odpowiada Wam miejsce lub data szkolenia? No problem – podobne bezpłatne kursy organizujemy regularnie w całym kraju: zobaczcie grafik. Możecie też zaprosić LEONA do swojej miejscowości, do swojego klubu. On prowadzi te szkolenia naprawdę za darmo i bez wątpienia do Was przyjedzie. Musicie jednak zapraszać z 3-4 miesięcznym wyprzedzeniem bo grafik LEONA jest zawsze zapełniony na kilka miesięcy w przód.