Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w  Skarżysku Kamiennej

Wczytuję mapę...

Data/Czas
01/02/2020
10:00 - 13:00

Lokalizacja
Silver Gym


Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w  Skarżysku Kamiennej odbędzie się w sobotę 1 lutego w Silver Gym ul. Sokola 2 w godzinach 10.00-13.00 w sobotę 1 lutego 2020.

3-godzinne szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. najbardziej doświadczony z polskich instruktorów treningu z workiem bułgarskim.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.

Celem jest nauczenie podstawowych technik treningu z workiem bułgarskim, w stopniu wystarczającym do przeprowadzenia samodzielnego, bezpiecznego treningu. Wspólnym mianownikiem wszystkich technik będzie fakt, że wchodzą one w skłąd sztandarowego treningu bulgarian bag – tzw. Protokołu 1.

Organizatorami szkolenia jest: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness; Bulgarian Bag Academy Poland oraz klub Silver Gym.

Jedyną formą rejestracji udziału w szkoleniu jest FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych bezpłatnych szkoleń i kursów instruktorskich.

Oglądnijcie relacje z naszych poprzednich szkoleń

Macie pytania dotyczące “Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Skarżysku Kamiennej”? Napiszcie do nas. Na wszelkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON – tel 660786972. Zaznaczamy jednak, że LEON nie ma technicznych możliwości prowadzenia telefonicznych zapisów na szkolenie.

Chcielibyście takie bezpłatne szkolenie zorganizować u siebie? W swojej miejscowości, w swoim klubie? Skontaktujcie się z LEONEM – on do Was przyjedzie. Czasami trzeba poczekać kilka miesięcy ale on przyjedzie za darmo. To naprawdę nic nie kosztuje, wszystkie koszty pokrywa LEON mimo, że nie otrzymuje za to żadnego wynagrodzenia ani dofinansowania.