Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Skierniewicach

Wczytuję mapę...

Data/Czas
29/09/2019
09:00 - 12:00

Lokalizacja
Klub Miłośników Odważników – Kettlebell Lifting & Cross Fit


Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Skierniewicach odbędzie się w Klubie Miłośników Odważników – Kettlebell Lifting & Cross Fit w Skierniewicach przy ulicy Grzybowej 1 (pierwsze piętro) w niedzielę 29 września. Trwać będzie 3 godziny od 9.00 do 12.00. Serdecznie dziękujemy gospodarzom za bezpłatne udostępnienie sali.

Zapisy wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Szkolenie poprowadzi Lech LEON Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Zaznaczamy, że LEON robi to zupełnie bezinteresownie i nie pobiera jakiejkolwiek formy wynagrodzenia.

Celem szkolenia jest nauczenie uczestników kilku najważniejszych technik bulgarian bag, ze szczególnym uwzględnieniem wchodzących w skład Protokołu 1. Protokół 1 to nazwa kultowego treningu z workiem bułgarskim. Jego “zaliczenie” będzie ukoronowaniem szkolenia

Macie pytania w temacie “Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Skierniewicach?? Napiszcie do nas. Na wszelkie pytania (ale nie rezerwacja udziału, nie zapisy) chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON: tel. 660786972.

Bulgarian Bag Academy Poland organizuje podobne, bezpłatne szkolenia regularnie w całej Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z planem szkoleń na najbliższe tygodnie.

Zapisy wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWYZazwyczaj na prowadzonych przez LEONA bezpłatnych szkleniach jest dużo więcej chętnych niż miejsc. Zastanów się dobrze czy na pewno weźmiesz udział. Nie blokuj miejsca innym.