Bezpłatne szkolenie bulgarian bag Warszawa

Wczytuję mapę...

Data/Czas
02/02/2020
10:00 - 13:00

Lokalizacja
Centrum Dawnych Sztuk Walk


Bezpłatne szkolenie bulgarian bag Warszawa odbędzie się w Centrum Dawnych Sztuk Walk przy ulicy Kolejowej 8c,  w niedzielę 2  lutego 2020. Szkolenie będzie trwało około 3 godzin od 10 do 13. Prosimy uczestników o przybycie kilka minut wcześniej abyśmy mieli czas na rejestrację udziału.

3-godzinne szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Zaznaczmy, że LEON nie otrzymuje za prowadzenie zajęć jakiegoklwiek wynagrodzenia czy dofinansowania.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu.

Celem jest nauczenie podstawowych technik treningu z workiem bułgarskim, w stopniu wystarczającym do przeprowadzenia samodzielnego, bezpiecznego treningu.

Organizatorami szkolenia jest: Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness; Bulgarian Bag Academy Poland oraz Centrum Dawnych Sztuk Walk

Jedyną formą rezerwacji udziału w szkoleniu jest FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych bezpłatnych szkoleń i kursów instruktorskich.

Oglądnijcie relacje z naszych poprzednich szkoleń

Macie pytania dotyczące “Bezpłatne szkolenie bulgarian bag w Warszawie”? Napiszcie do nas. Na wszelkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON – tel 660786972. Zaznaczamy jednak, że LEON nie ma technicznych możliwości prowadzenia telefonicznych zapisów na szkolenie.

Jedyną formą rezerwacji udziału w szkoleniu jest FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Podobne szkolenie w Centrum dawnych Sztuk Walk w Warszawie odbyło się już latem 2018 roku: oglądnijcie relację