Darmowe szkolenie bulgarian bag w Starogardzie Gd.

Wczytuję mapę...

Data/Czas
16/10/2021
10:00 - 13:00

Lokalizacja
Neptun Gym Fitness


Darmowe szkolenie bulgarian bag w Starogardzie Gdańskim odbędzie się w sobotę 16 października 2021 roku. Gościny udzieli nam klub NEPTUN GYM FITNESS mieszczący się przy ulicy Pomorskiej 7. Zaczynamy o 10.00, kończymy o 13.00.

Worek bułgarski wymyślony został około 20 lat temu przez legendarnego bułgarskiego zapaśnika i trenera Iwana Iwanowa. Pierwotnie miał służyć urozmaiceniu treningów amerykańskiej kadry olimpijskiej w zapasach w stylu klasycznym, której trenerem był Iwanow. Niesamowite sukcesy zapewniły mu stałe miejsce w treningu zapaśniczym. Dzisiaj około 40 reprezentacji narodowych używa worków w swoich treningach. Od kilku lat ćwiczenia bulgarian bag szturmem zdobywają popularność w szeroko rozumianym świecie fitness.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z podstawowymi technikami ćwiczeń bulgarian bag. Ukoronowaniem zajęć będzie przeprowadzenie sztandarowego treningu z workiem bułgarskim, tak zwanego Protokołu 1.

Szkolenie poprowadzi społecznie Lech LEON Kledzik. LEON jako jedyna osoba w Polsce i jedna z zaledwie kilku w Europie ma najwyższy stopień instruktorski: Bulgarian Bag Instructor PRO.

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu. Zapraszamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń

Zapisy na szkolenie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO