Instruktor Bulgarian Bag w Lesku 

Wczytuję mapę...

Data/Czas
20/06/2021
11:00 - 19:00

Lokalizacja
Siłownia MORDOR w Leskui


Instruktor Bulgarian Bag w Lesku

Miejsce i data

Szkolenie odbędzie się w niedzielę 20 czerwca 2021 w siłowni “Mordor” w Lesku, ulica Wincentego Pola 1. Zaczynamy o 11.00, kończymy około 19.00. W trakcie szkolenia przewidujemy jedną około 30′-45′ przerwę. Prosimy uczestników o przybycie około 10.30 abyśmy mieli czas na procedurę rejestracji.

Organizatorzy

Organizatorami szkolenia są:

Prowadzący

Worek bułgarski oraz system treningowy bulgarian bag wymyślił legendarny bułgarski zapaśnik i trener – Iwan Iwanow. Szkolenie poprowadzi jego uczeń i przyjaciel: Lech LEON Kledzik: Bulgarian Bag PRO instructor. LEON jest jedyną osobą w Polsce i jedna z niewielu na świecie posiadająca tak wysoki stopień instruktorski.

Opis kursu

Uczestnicy poznają zasady wszystkich podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim (łącznie niemal 100), a także zapoznają się z zasadami prowadzenia treningów osobistych i zajęć grupowych z wykorzystaniem tego sprzętu. Szkolenie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej w pierwszej jednak kolejności dla zapaśników, judoków, czy zawodników MMA oraz innych sztuk, systemów i sportów walki. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim.

Uprawnienia:

Uczestnicy otrzymują uprawnienia „Suples Bulgarian Bag Instructor lvl 1”, które pozwalają na prowadzenie na całym świecie zajęć grupowych, treningów indywidualnych i szkoleń (pod warunkiem nienadawania uprawnień instruktorskich) z wykorzystaniem worków bułgarskich.
Zwracamy uwagę, że zarówno wzór towarowy jak i nazwa worek bułgarski jest strzeżona patentami na terenie USA i Unii Europejskiej. Ich właścicielem jest Iwan Iwanow i prowadzona przez niego firma „Suples Ltd”. Używanie uprawnień instruktorskich wydanych przez jakąkolwiek instytucję nie mającą upoważnienia Iwana Iwanowa jest nielegalne i może być przyczyną postępowania sądowego. Uprawnienia są nadawane na okres 3 lat. Odnawiają się automatycznie jeżeli uczestnik zdobędzie wyższy stopień instruktorski (lvl 2). Można też powtórzyć lvl 1. Odpłatność za taką powtórkę wynosi zazwyczaj połowę regularnej ceny szkolenia (obecnie 450 zł)

Materiały szkoleniowe:

Uczestnicy otrzymują skrypt szkoleniowy w języku angielskim. Jest do niego dołączony słowniczek zawierający tłumaczenie na polski wszystkich nazw ćwiczeń. Po ukończeniu szkolenia adepci uzyskają dostęp do ponad 2-godzinnych materiałów szkoleniowych na video nagranych specjalnie dla nich przez Iwana Iwanowa.   Na przełomie kwietnia i maja 2021 utworzymy zamkniętą grupę na Facebook, gdzie będziemy mogli „online” odpowiadać na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości.

Certyfikaty i dodatki:

Wszyscy uczestnicy kursu po jego ukończeniu otrzymują certyfikaty potwierdzające uprawnienia instruktorskie, prosty posiłek podczas przerwy w kursie (zazwyczaj pizza).

Cena i formy płatności

Opłata wynosi 990 zl. Kwotę tą można wpłacić gotówką na miejscu, w dniu szkolenia. Można też zrobić przelew na konto Fitness LEON w Gdańsku 96 1940 1076 3109 3150 0002 0000 . W tytule przelewu prosimy napisać „Kurs Instruktora Bulgarian Bag”.

Rejestracja udziału

Rejestracja na Kurs instruktorski bulgarian bag w Gdańsku możliwa jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Nie pobieramy zaliczek dlatego apelujemy o odpowiedzialność przy rejestracji. Około 2 tygodni przed szkoleniem nawiążemy z Wami kontakt z prośbą o potwierdzenie udziału. Rejestracja uczestników jest możliwa tak długo jak długo są wolne miejsca. Osoby, które zgłoszą swój udział po 5 czerwca muszą się jednak liczyć z tym, że  certyfikaty, czy materiały szkoleniowe otrzymają z opóźnieniem

Informacje dodatkowe

Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam prowadzący kurs Lech LEON Kledzik tel. 660786972. Uwaga: LEON nie będzie miał możliwości telefonicznego zapisania Was na szkolenie.
Zachęcamy do oglądnięcia relacji z naszych wcześniejszych szkoleń bulgarian bag oraz kettlebell