Kurs instruktora bulgarian bag w Gdańsku

Wczytuję mapę...

Data/Czas
24/10/2020 - 25/10/2020
11:00 - 18:00

Lokalizacja
Fitness Magnum Gdańsk


Kurs instruktora bulgarian bag w Gdańsku

Dwa terminy do wyboru: sobota lub niedziela::
Termin I sobota 24.10.2020 godz. 11.00 – 19.00
Termin II niedziela 25.10.2020 godz. 10.00 – 18.00

Wyraźnie zaznaczamy, że szkolenie jest 1-dniowe. Wybieracie czy chcecie brać udział w sobotę czy w niedzielę. Jeżeli link nie działa, skontaktuj się z nami – najprawdopodobniej wszystkie miejsca są zajęte

ZAPISY NA KURS SOBOTNI 

ZAPISY NA KURS NIEDZIELNY

Miejsce: Fitness Magnum Gdańsk (dawniej Fitness LEON), ul. Kartuska 422a, 80-125 Gdańsk, tel. 58 3004050

Uwaga ważne zmiany wprowadzone 3/5 października:

Szkolenie miał pierwotnie poprowadzić legendarny bułgarski zapaśnik i trener Iwan Iwanow.
Z powodu pandemii Iwan Iwanow nie ma możliwości przylotu do Polski, a potem powrotu do USA bez konieczności odbycia kwarantanny. Nie zmieni to daty, godzin szkolenia ani programu szkolenia. Zmienią się jedynie: prowadzący i cena. Zamiast Iwana szkolenie poprowadzi jego uczeń: Lech LEON Kledzik, Bulgarian Bag PRO instructor – jedyna osoba w Polsce i jedna z niewielu na świecie posiadająca tak wysoki stopień instruktorski. LEONOWI asystować będzie Tomek Waściński jeden z najlepiej rozpoznawalnych i doświadczonych polskich instruktorów bulgarian bag.
Powyższe zmiany spowodowały znaczne zmniejszenie kosztów szkolenia. Opłata za kurs zostanie obniżona o ponad 600 złotych i wyniesie 890 zł zamiast 1.500 jak pierwotnie planowaliśmy

Opis kursu:

Uczestnicy poznają zasady wszystkich podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim (łącznie ponad 100), a także zapoznają się z zasadami prowadzenia treningów osobistych i zajęć grupowych z wykorzystaniem tego sprzętu. Szkolenie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej w pierwszej jednak kolejności dla zapaśników, judoków, czy zawodników MMA oraz innych sztuk, systemów i sportów walki. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim.

Uprawnienia:

Uczestnicy otrzymują uprawnienia „Suples Bulgarian Bag Instructor lvl 1”, które pozwalają na prowadzenie na całym świecie zajęć grupowych, treningów indywidualnych i szkoleń (pod warunkiem nienadawania na szkoleniach uprawnień instruktorskich) z wykorzystaniem worków bułgarskich.
Zaznaczamy że zarówno wzór towarowy jak i nazwa worek bułgarski jest strzeżona patentami na terenie USA i Unii Europejskiej. Ich właścicielem jest Iwan Iwanow i prowadzona przez niego firma „Suples Ltd”. Używanie uprawnień instruktorskich wydanych przez jakąkolwiek instytucję nie mającą upoważnienia Iwana Iwanowa jest nielegalne i może być przyczyną postępowania sądowego. Uprawnienia są nadawane na okres 3 lat. Odnawiają się automatycznie jeżeli uczestnik powtórzy kurs instruktorski. Odpłatność za taką powtórkę wynosić będzie maksymalnie połowę ceny normalnego szkolenia, choć liczymy że będzie to dużo taniej.
Materiały szkoleniowe:
Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe na około miesiąc przed rozpoczęciem szkolenia . Materiały będą dostępne częściowo w wersji polskie, częściowo anglojęzycznej. W tym samym czasie (początek października) utworzymy zamkniętą grupę na Facebook, gdzie będziemy mogli „online” odpowiadać na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości.

ZAPISY NA KURS SOBOTNI 

ZAPISY NA KURS NIEDZIELNY

Certyfikaty i dodatki:

Wszyscy uczestnicy kursu po jego ukończeniu otrzymują certyfikaty potwierdzające uprawnienia instruktorskie, pamiątkowe koszulki, prosty posiłek podczas przerwy w kursie (zazwyczaj pizza), jest też możliwość darmowego noclegu wraz ze śniadaniem w dobrym hotelu w pobliżu miejsca szkolenia (patrz niżej)

Cena:

890 zł (ewentualnie 1.200 przy rejestracji last minute)
Formy płatności:
Przelew na konto Fitness LEON w Gdańsku 96 1940 1076 3109 3150 0002 0000 . W tytule przelewu prosimy napisać „Kurs Instruktora Bulgarian Bag dzień 1″ lub „Kurs Instruktora Bulgarian Bag dzień 2”
Płatność: 290 zł w momencie rejestracji, resztę (700 zł), na miejscu w dniu szkolenia. W wyjątkowym wypadku organizator może się zgodzić na inne rozłożenie płatności (prosimy o kontakt w tej sprawie). Wpłaty nie będą zwracane jeżeli osoba wpłacająca zrezygnuje z udziału w szkoleniu, chyba że znajdzie inną osobę na zastępstwo. Jeżeli będą wolne miejsca możliwa będzie rejestracja bezpośrednio przed szkoleniem, w takim wypadku opłata wynosi jednak 1.200 zł.
Osoby posiadające już uprawnienia instruktora bulgarian bag mogą wziąć udział w szkoleniu za 290 zł. Nie ma obowiązku wpłacania zaliczki. Rejestracja przez bezpośredni kontakt z LEONEM: kontakt@bulgarian-bag.pl tel. 660786972
Noclegi
Dla wszystkich osób które zapiszą się na kurs i wpłacą zaliczkę do 10 października organizator opłaci noclegi (pokoje 2- i 3- osobowe) wraz ze śniadaniem w dobrym hotelu w pobliżu miejsca szkolenia HOTEL WALEWSCY. Prosimy w tej sprawie kontaktować się z nami.
Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam asystujący Iwanowi Iwanowowi Lech LEON Kledzik tel. 660786972. Uwaga: LEON nie będzie miał możliwości telefonicznego zapisania Was na szkolenie

ZAPISY NA KURS SOBOTNI 

ZAPISY NA KURS NIEDZIELNY

Oglądnijcie relację ze szkolenia z Iwanem Iwanowem z kwietnia 2018