Kurs instruktora Bulgarian Bag Warszawa

Wczytuję mapę...

Data/Czas
12/09/2021
10:00 - 18:00

Lokalizacja
Centrum Dawnych Sztuk Walk


Kurs instruktora Bulgarian Bag Warszawa

Miejsce i data

Szkolenie odbędzie się 12 września (niedziela) w warszawskim Centrum Dawnych Sztuk Walk, przy ulicy Kolejowej 8c. Dziękujemy gospodarzom, a szczególnie Robertowi Szateckiemu za pomoc w zorganizowaniu szkolenia. Zaczynamy o 10.00, skończymy około 17.00 – 18.00. W trakcie szkolenia przewidujemy jedną około przerwę. Będzie ona trwała 30′-45′. Prosimy uczestników o przybycie 20′-30′ wcześniej abyśmy mieli czas na procedurę rejestracji.

Organizatorzy

Organizatorami szkolenia są:

Prowadzący

Wynalazcą worka bułgarskiego i systemu treningowego bulgarian bag jest legendarny bułgarski zapaśnik i trener – Iwan Iwanow. Szkolenie poprowadzi jego uczeń i przyjaciel: Lech LEON Kledzik: Bulgarian Bag PRO instructor. LEON jest jedyną w Polsce i jedną z niewielu na świecie posiadająca ten najwyższy stopień instruktorski.

Opis kursu

Uczestnicy poznają zasady wszystkich podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim (łącznie ponad 100). Zapoznają się również z zasadami prowadzenia treningów osobistych i grupowych z wykorzystaniem tego sprzętu. Szkolenie dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej w pierwszej jednak kolejności dla zapaśników, judoków, czy zawodników MMA oraz innych sztuk, systemów i sportów walki. Szkolenie będzie prowadzone w języku polskim.

Uprawnienia:

Uczestnicy otrzymują uprawnienia „Suples Bulgarian Bag Instructor lvl 1”, które pozwalają na prowadzenie na całym świecie zajęć grupowych, treningów indywidualnych i szkoleń (pod warunkiem nienadawania uprawnień instruktorskich) z wykorzystaniem worków bułgarskich.
Zaznaczamy że zarówno wzór towarowy jak i nazwa worek bułgarski jest strzeżona patentami na terenie USA i Unii Europejskiej. Ich właścicielem jest Iwan Iwanow i prowadzona przez niego firma „Suples Ltd”. Używanie uprawnień instruktorskich wydanych przez jakąkolwiek instytucję nie mającą upoważnienia Iwana Iwanowa jest nielegalne i może być przyczyną postępowania sądowego. Uprawnienia są nadawane na okres 3 lat. Odnawiają się automatycznie jeżeli uczestnik zdobędzie wyższy stopień instruktorski (lvl 2). Można też powtórzyć lvl 1. Odpłatność za taką powtórkę wynosi zazwyczaj 1/3 regularnej ceny szkolenia (obecnie 350 zł)

Materiały szkoleniowe:

Uczestnicy otrzymują skrypt szkoleniowy w języku angielskim. Jest do niego dołączony słowniczek zawierający tłumaczenie na polski wszystkich nazw ćwiczeń. Po ukończeniu szkolenia adepci uzyskają dostęp do ponad 2-godzinnych materiałów szkoleniowych na video nagranych specjalnie dla nich przez Iwana Iwanowa.

Certyfikaty i dodatki:

Wszyscy uczestnicy kursu po jego ukończeniu otrzymują certyfikaty potwierdzające uprawnienia instruktorskie, prosty posiłek podczas przerwy w kursie (zazwyczaj pizza).

Cena i formy płatności

Opłata wynosi 990 zl. Kwotę tą można wpłacić gotówką na miejscu, w dniu szkolenia. Można też zrobić przelew na konto Fitness LEON w Gdańsku 97 1940 1076 3109 3150 0000 0000 . W tytule przelewu prosimy napisać „Kurs Instruktora Bulgarian Bag”.

Kurs instruktora Bulgarian Bag Warszawa- Rejestracja udziału

Rejestracja na Kurs instruktorski bulgarian bag w Gdańsku możliwa jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO. Nie pobieramy zaliczek dlatego apelujemy o odpowiedzialność przy rejestracji. Około 2 tygodni przed szkoleniem nawiążemy z Wami kontakt z prośbą o potwierdzenie udziału. Rejestracja uczestników jest możliwa tak długo jak długo są wolne miejsca. Osoby, które zgłoszą swój udział po 30 sierpnia muszą się jednak liczyć z tym, że  certyfikaty, czy materiały szkoleniowe otrzymają z opóźnieniem

Informacje dodatkowe

Na wszystkie pytania i wątpliwości chętnie odpowie Wam prowadzący kurs Lech LEON Kledzik tel. 660786972. Uwaga: LEON nie będzie miał możliwości telefonicznego zapisania Was na szkolenie.
Zachęcamy do oglądnięcia relacji z naszych wcześniejszych szkoleń bulgarian bag oraz kettlebell