Obóz sportowy Bieszczady OBÓZ ODWOŁANY

Wczytuję mapę...

Data/Czas
30/06/2020 - 05/07/2020
14:00

Lokalizacja
Volfcamp


OBÓZ ODWOŁANY

z powodu epidemii coronawirusa jesteśmy zmuszeni odwołać obóz w Bieszczadach. Niemal na pewno odbędzie się sierpniowy obóz nad morzem w Dziwnowie. Program tego obozu, kadra instruktorska i ceny są identyczne jak obozu w Bieszczadach

Obóz sportowy Bieszczady (kettlebell, krav maga, bulgarian bag) 30.06 – 5.07.2020. To będzie 11-ty z naszych obozów sportowych. Poprzednio wyjeżdżaliśmy 2-krotnie na Ukrainie, raz na Białoruś, 5 razy nad morze do Dziwnowie i dwa razy w Bieszczady (ale w inne miejsce – niedaleko Leska)

Miejsce obozu

Uczestnicy zostaną zakwaterowani w Ośrodku Volfcamp w Kwaszeninie w Bieszczadach. Tego miejsca jeszcze niedawno nie było na żadnej oficjalnej mapie. Dlaczego? A dlatego, że należało ono do tajnej strefy W 2. Do 1992 roku mieściła się tu JW. 2667  – czyli miejsce stacjonowania  4 Bieszczadzkiego Pułku Zmotoryzowanego Nadwiślańskich Jednostek Wojskowych  Ministerstwa Spraw Wewnętrznych. Głównym zadaniem Jednostek Nadwiślańskich było tłumienie ewentualnych buntów przeciw władzy komunistycznej w naszym kraju. Jednostki te rozwiązano w 2002 roku, a ich zadania i kadrę częściowo przejęło BOR.

Zamieszkamy w 2-, 3- i 4-osobowych pokojach. Większość z nich posiada osobne łazienki i ubikacje oraz segmenty kuchenne (choć żywić się będziemy wspólnie w stołówce, koszt wyżywienia jest wliczony w cenę obozu).

Program

Tak jak na wszystkich naszych obozach sportowych. Podczas “Obóz sportowy Bieszczady (kettlebell, krav maga, bulgarian bag) 2020” przez 6 dni (30 czerwca – 5 lipca) będziecie mieli możliwość uczestniczenia w nawet 7 godzinach treningów dziennie. Są to: poranna zaprawa, KRAV MAGA, bulgarian bag oraz kettlebell. Uczestnicy będą mieli możliwość ukończenia kursu instruktora kettlebell (wiąże się to z dodatkową opłatą 60 złotych – roczna składka członkowska na Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. ). Treningi odbywają się na dworze praktycznie niezależnie od pogody. Na miejscu będzie najprawdopodobniej możliwość uczestniczenia w zajęciach ze strzelania taktycznego i strzelania na długich dystansach ale wiązać się to będzie z dodatkową opłatą.

Cena

Cena za obóz dla osoby trenującej wraz z wyżywieniem (śniadanie i obiado – kolacja) 990 złotych. Dla nietrenującej osoby towarzyszącej 790 złotych. Jeżeli zbierze się grupa minimum 10 osób towarzyszących chcących uczestniczyć w zajęciach typu “zdrowy kręgosłup” czy “pilates”, zorganizujemy je. Udział w tych ćwiczeniach (1 godzinę dziennie) nie wiąże się z jakimikolwiek dodatkowymi opłatami. Osoby towarzyszące mogą również bez jakichkolwiek dopłat brać udział w naszych porannych “zaprawach”. Co to takiego ta “zaprawa”? Otóż na obozie dzień nie zaczyna się od śniadania. Trzeba sobie najpierw na nie zapracować. “Zaprawa” to łagodna 30-minutowa gimnastyka z samego rana, jeszcze przed śniadaniem.

Uczestnicy dojeżdżają na własny koszt.

Udział dzieci

Dzieci: na tym obozie mamy też po raz pierwszy specjalny program dla dzieci w wieku 7-14 lat. Jeżeli zbierze się minimum 15-osobowa grupa dzieciaków, zorganizujemy 1,5-godzinne zajęcia “krav maga dla dzieci”. Treningi te prowadzić będzie instruktor krav maga mający specjalne uprawnienia do pracy z dziećmi. Dzieci biorące udział we wspomnianych zajęciach (+  ewentualnie 30-minutowe poranne zaprawy i godzinne gimnastyki z LEONEM) są traktowane jako “osoby trenujące” i muszą ponieść pełną opłatę za obóz.

Rezerwacja udziału i sposób płatności

Chcecie się zapisać na “Obóz sportowy Bieszczady (kettlebell, krav maga, bulgarian bag) 2020”? Udział można zarezerwować drogą mailową: kontakt@bulgarian-bag.pl . Przy rejestracji prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr telefonu, adresy e-mail. Napiszcie też czy rezerwacja dotyczy osoby trenującej czy towarzyszącej. Wszelkich informacji (ale nie rezerwacja udziału) chętnie udzieli też kierownik obozu Lech “LEON” Kledzik, tel 660 786 972. Możecie też zapisywać się za pomocą formularza zgłoszeniowego

Płatności: w momencie rejestracji udziału 390 zł przelewem na konto współorganizatora obozu, klubu Fitness LEON. Konto numer:
96 1940 1076 3109 3150 0002 0000 . W tytule przelewu prosimy napisać “Obóz Bieszczady 2020”. Pozostałą kwotę (600 zł dla osoby trenującej lub 400 dla towarzyszącej) na miejscu po rozpoczęciu obozu. UWAGA: w razie rezygnacji z obozu, jedyną możliwością odzyskania zaliczki jest znalezienie osoby, która weźmie w nim udział w Waszym zastępstwie

W lutym – marcu utworzymy na Facebook zamkniętą grupę dla uczestników obozu, będziemy tam omawiać całą masę szczegółowych kwestii (np. będziecie mogli umówić się na wspólną podróż z innymi uczestnikami jadącymi z tego samego regionu Polski)

Organizatorzy

Organizatorami obozu są

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Bulgarian Bag Academy Poland

Klub Fitness LEON

Klub Sportowy Ironfit Kalisz

Sprzętu bezpłatnie użycza nam sklep Fitness LEON specjalizujący się w sprzedaży worków bułgarskich i odważników kettlebell.

Jeżeli nie pasuje Tobie czerwcowy termin, identyczny obóz organizujemy w sierpniu nad morzem, w Dziwnowie.

Poniżej: obóz w Bieszczadach 2019

 

Poniżej: obóz Bieszczady 2018

Zachęcamy też do oglądnięcia pełnej relacji fotograficznej i filmowej z poprzednich obozów w Bieszczadach

Bieszczady 2018

Bieszczady 2019