Obóz sportowy nad morzem – Dziwnów BRAK WOLNYCH MIEJSC

Wczytuję mapę...

Data/Czas
18/08/2020 - 23/08/2020
12:00

Lokalizacja
Ośrodek Wczasowy ALKA


Obóz sportowy nad morzem – Dziwnów to 12-ty z naszych obozów sportowych. Poprzednie odbywały się na Ukrainie, Białorusi, Bieszczadach i w Dziwnowie właśnie. Zaczynamy we wtorek 18 sierpnia 2020 w godzinach popołudniowych (wieczorem pierwszy trening), kończymy w niedzielę 23 sierpnia 2020 przed południem (ostatni trening rano).

Brak wolnych miejsc. Jest jednak możliwość wzięcia udziału w treningach pod warunkiem zorganizowania sobie samodzielnie zakwaterowania. Taka opcja (same treningi) kosztuje 490 zł. Osoby które ją wybiorą mogą ewentualnie jeść z nami posiłki (cena śniadanie 20 zł, obiad 30 zł). Szczegółowe informacje u kierownika obozu: Lech LEON Kledzik 660786972

Opis

Do 7 godzin treningu dziennie, niekoniecznie musicie uczestniczyć we wszystkich. Te treningi to: poranna zaprawa (lekki trening przed śniadaniem), KRAV MAGA, trening z workami bułgarskimi oraz kettlebell. Treningi kettlebell prowadzone są na zasadzie kursu instruktorskiego. Egzamin ma miejsce ostatniego dnia obozu – osoby które przejdą go pomyślnie uzyskują tytuł instruktora kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. UWAGA na jedyną dodatkową opłatę na obozie: wszyscy instruktorzy kettlebell są zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Kettlebell i Fitness. Roczna składka na Stowarzyszenie to 60 zł. Jeżeli chcecie na obozie zostać instruktorami – musicie się przygotować na ten dodatkowy koszt.

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie około 150 metrów od bałtyckiej plaży w Ośrodek Wczasowo-Wypoczynkowy ALKA w Dziwnowie. Koszt zakwaterowania oraz wyżywienia (śniadanie + obiado-kolacja) jest wliczony w cenę obozu. Do dyspozycji pokoje 2- i 3- osobowe (ewentualnie na życzenie 4- osobowe). Nie rozdzielamy par i rodzin, to znaczy małżeństwa nie muszą się obawiać noclegów w osobnych pokojach

Osoby towarzyszące i dzieci

W obozie mogą brać udział osoby towarzyszące. Jeżeli zbierze się ich minimum 10 to zapewniamy im  1 godzinę treningu typu: pilates, zdrowy kręgosłup, itp. Zajęcia te prowadzić będzie Lech LEON Kledzik.

Dzieci: podczas obozu specjalny program dla dzieci w wieku 7-14 lat. Warunkiem jest zebranie minimum 15-osobowa grupy dzieciaków. Jeżeli to się uda zorganizujemy 1,5-godzinne zajęcia “krav maga dla dzieci”. Treningi te prowadzić będzie instruktor krav maga posiadający specjalne uprawnienia do pracy z dziećmi. Dzieci biorące udział we wspomnianych zajęciach (+  ewentualnie 30-minutowe poranne zaprawy i godzinne gimnastyki z LEONEM) są traktowane jako “osoby trenujące” i muszą ponieść pełną opłatę za obóz.

Cena i formy płatności

Cena: 990 dla osób trenujących, 790 dla towarzyszących.

Płatność: w momencie rejestracji udziału 390 zł przelewem na konto współorganizatora obozu, klubu Fitness LEON. Konto numer: 96 1940 1076 3109 3150 0002 0000 . W tytule przelewu prosimy napisać “Obóz Dziwnów 2020”. Pozostałą kwotę (600 zł osoby trenujące, 400 nietrenujące) na miejscu po rozpoczęciu obozu. UWAGA: w razie rezygnacji z obozu, jedyną możliwością odzyskania zaliczki jest znalezienie osoby, która weźmie w nim udział w Waszym zastępstwie

Uczestnicy dojeżdżają na własny koszt.

Rezerwacja udziału

Udział można zarezerwować drogą mailową: kontakt@bulgarian-bag.pl  lub biuro@kettlebell.org.pl. Przy rejestracji prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr telefonu, adresy e-mail. Napiszcie też czy rezerwacja dotyczy osoby trenującej czy towarzyszącej.

Organizatorzy

Obóz sportowy nad morzem – Dziwnów 2020 organizują wspólnie

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Bulgarian Bag Academy Poland

Klub Fitness LEON

Klub Sportowy Ironfit Kalisz

Sprzętu bezpłatnie użycza nam sklep Fitness LEON, który specjalizuje się się w sprzedaży worków bułgarskich i odważników kettlebell.

Informacje dodatkowe

Wszelkich informacji chętnie udzieli kierownik obozu: Lech “LEON” Kledzik, tel. 660 786 972. Zaznaczmy jednak, że LEON nie będzie miał możliwości prowadzenia telefonicznych zapisów.

Dodatkową atrakcją obozu jest odbywające się w tym samym czasie w Dziwnowie wielkie święto polskich jednostek specjalnych – Festyn Komandosa, w ramach którego rozgrywane są Gwardyjskie Mistrzostwa Polski Kettlebell GROM

Wiosną utworzymy dla uczestników obozu zamkniętą, obozową grupę na Facebook. Będziemy tam na bieżąco omawiać szczegółowe kwestie związane z obozem. Osoby z tego samego rejonu Polski mogą się np umówić na wspólny przyjazd aby nie jechać kilkoma autami.

Jeżeli nie pasuje tobie sierpniowy termin, identyczny obóz organizujemy w czerwcu w Bieszczadach (dokładnie 60.06-5.07.2020)

Relacje z poprzednich obozów w Dziwnowie

Oto pełna fotorelacja z Obóz sportowy nad morzem Dziwnów 2019

Poniżej możecie oglądnąć filmiki z poprzednich lat

Rok 2017

Film z 2018

i jeszcze jeden film z 2018

Film z 2019