Obóz sportowy w Bieszczadach 2021

Obóz sportowy w Bieszczadach 2021

Kiedy

15/06/2021 - 20/06/2021    
16:00 - 11:00

Gdzie

Pensjonat Gawra
Łączki 80, Lesko

Event Type

Wczytuję mapę...

OBÓZ SPORTOWY W BIESZCZADACH 2021

Miejsce i data

Zaczynamy 15 czerwca około 16.00, kończymy 20 czerwca 2021 roku około 11.00. Zakwaterowani będziemy w Łączkach  pod Leskiem w Bieszczadach. Gościny udzieli nam Pensjonat Gawra . Mieszkać będziemy w 2-, 3- i 4-osobowych pokojach.

Opis

Oferujemy Wam do 7 godzin treningu dziennie. Te treningi to: poranna zaprawa (lekki trening przed śniadaniem), KRAV MAGA, trening z workami bułgarskimi i kettlebell. Zajęcia kettlebell prowadzone są na zasadzie kursu instruktorskiego. Ostatniego dnia obozu – egzamin. Ci z Was którzy przejdą go pomyślnie uzyskują uprawnienia instruktora kettlebell Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness. Zwracamy Waszą uwagę na jedyną dodatkową opłatę na obozie: wszyscy instruktorzy kettlebell są zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Kettlebell i Fitness. Roczna składka na Stowarzyszenie to 60 zł. Jeżeli chcecie na obozie zostać instruktorami – trzeba uwzględnić ten dodatkowy koszt. Dla tych z Was, którzy są już instruktorami kettlebell, sportowy trening z odważnikami będzie prowadził Robert Jędrzejewski. Robert jest aktualnym mistrzem świata i Europy oraz zdobywcą Pucharu Świata Kettlebell Lifting (giriewoj sport).

Jeżeli pozwala pogoda treningi odbywają się na świeżym powietrzu. Czasami na brzegu Sanu, czasami w górach, czasami na pobliskiej łączce. W razie deszczu mamy do swojej dyspozycji 250- metrową krytą salę.

Cena

Cena za Obóz sportowy w Bieszczadach 2021 dla osoby trenującej wraz z wyżywieniem (śniadanie i obiado – kolacja) 990 złotych. Dla nietrenującej osoby towarzyszącej 790 złotych. Dla dzieci do 12 roku życia 690 zł. Jeżeli zbierze się grupa minimum 7-8 osób towarzyszących chcących uczestniczyć w zajęciach typu “zdrowy kręgosłup” czy “pilates”, będzie możliwość uczestniczenia we wspomnianych zajęciach. Udział w tych ćwiczeniach (1 godzinę dziennie) nie wiąże się z jakimikolwiek dodatkowymi opłatami.

Uczestnicy dojeżdżają na własny koszt.

Rezerwacja udziału i sposoby płatności

Udział można zarezerwować drogą mailową: kontakt@bulgarian-bag.pl lub biuro@kettlebell.org.pl. Przy rejestracji prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr telefonu, adresy e-mail. Napiszcie też czy rezerwacja dotyczy osoby trenującej czy towarzyszącej. Inną możliwością zapisu jest skorzystanie z FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO:

Płatność jest rozłożona na 3 raty:

I 300 zł w momencie rejestracji

II 300 zł do 10 maja

III 390 zł (osoby towarzyszące – 190 zł, dzieci do 12 roku – 90 zł) na miejscu pierwszego dnia obozu. UWAGA: w razie rezygnacji z obozu, jedyną możliwością odzyskania zaliczki jest znalezienie osoby, która weźmie w nim udział w Waszym zastępstwie.

Szczegóły dotyczące płatności i nr konta do przelewów podamy Wam drogą mailową po wpisaniu Was na listę uczestników obozu.

Organizatorzy

Obóz sportowy Bieszczady 2021 jest organizowany wspólnie przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness, Bulgarian Bag Academy Poland, klub sportowy Ironfit Kalisz oraz sklep Fitness LEON

Informacje dodatkowe

W kwietniu lub maju utworzymy na Facebook zamkniętą grupę dla uczestników obozu, będziemy tam omawiać całą masę szczegółowych kwestii (np. będziecie mogli umówić się na wspólną podróż z innymi uczestnikami jadącymi z tego samego regionu Polski). Wszelkich informacji chętnie udzieli Wam też kierownik obozu Lech LEON Kledzik – tel. 660786972

Jeżeli nie pasuje Tobie czerwcowy termin, identyczny obóz organizujemy w sierpniu nad morzem, w Dziwnowie. Wkrótce zamieścimy szczegóły dotyczące tego sierpniowego obozu.

Poniżej kilka filmików z obozu w 2019. Zachęcamy do oglądnięcia pełnej relacji