Podstawy bulgarian bag Gdańsk BEZPŁATNIE

Wczytuję mapę...

Data/Czas
17/04/2021
13:00 - 16:00

Lokalizacja
Magnum Gdańsk (dawny LEON)


Podstawy bulgarian bag Gdańsk BEZPŁATNIE. Szkolenie odbędzie się 17 kwietnia (sobota) w klubie Magnum (Kartuska 422a) w godz. 13.00-16.30.

Szkolenie poprowadzi społecznie Lech LEON Kledzik. LEON jjest założycielem i głównym szkoleniowcem Bulgarian Bag Academy Poland . Posiada też (jako jedyny w Polsce i jeden z kilku w Europie) najwyższy stopień instruktorski: bulgarian bag instructor PRO.

Szkolenie jest za darmo, a osoba je prowadząca nie otrzymuje żadnej formy wynagrodzenia.

Celem kursu jest zapoznanie z podstawowymi technikami treningu z workiem bułgarskim. Chodzi tu głownie o ćwiczenia wchodzące w skłąd tzw. Protokołu 1. Wykonanie tego kultowego treningu będzie ukoronowaniem szkolenia.

Zapisy na szkolenie tylko i wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
WAŻNA INFORMACJA: przepisy związane z epidemią nakładają na organizatora konieczność poważnego ograniczenia listy uczestników. Stąd prośba: zanim się zapiszesz zastanów się dobrze czy na pewno weźmiesz udział – nie blokuj miejsca innym.
Na wszystkie pytania i wątpliwości dotyczące szkolenia “Podstawy bulgarian bag Gdańsk BEZPŁATNIE” chętnie odpowie Wam prowadzący szkolenie LEON: biuro@kettlebell.pl tel. 660786972
Zachęcamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń
Sprzęt wykorzystany na szkoleniu bezpłatnie użycza Sklep Fitness LEON
Organizatorami szkolenia są:
Fitness Magnum