Podstawy bulgarian bag Stronie Śląskie – za darmo

Wczytuję mapę...

Data/Czas
01/03/2020
09:00 - 12:00

Lokalizacja
Stroński Park Aktywności "Jaskinia Niedźwiedzia"


Podstawy bulgarian bag Stronie Śląskie – za darmo

Szkolenie to odbędzie się 1 marca 2020 (niedziela) w Strońskim Parku Aktywności “Jaskinia Niedźwiedzia” przy ulicy Kościuszki 20 A. Zaczynamy o 9.00, kończymy około 12.00. Współorganizatorem kursu jest Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Szkolenie poprowadzi Lech “LEON” Kledzik – założyciel i główny szkoleniowiec Bulgarian Bag Academy Poland. Zaznaczamy, że nie otrzymuje on z tego tytułu żadnego wynagrodzenia – jest to bezinteresowna działalność społeczna. Celem 3-godzinnego kursu jest nauczenie najważniejszych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim. łączy je to, że wszystkie wchodzą w skład sztandarowego treningu “Bulgarian Bag Match Protocol 1“. Jego wykonanie będzie ukoronowaniem szkolenia.

Szkolenie jest za darmo i nie zawiera jakichkolwiek ukrytych opłat.

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w kursie. W szkoleniu może też wziąć udział młodzież od 12 roku życia. Prosimy jednak o kontakt z nami jeżeli chcecie zabrać z sobą dzieci – musimy przygotować normalnie rzadko używane, lekkie 3-kilogramowe worki.

Zapisy tylko i wyłłącznie za pośrednictwem FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

Jeżeli macie pytania na temat “Podstawy bulgarian bag Stronie Śląskie”  Napiszcie do nas. Na wszystkie Wasze pytania chętnie odpowie też prowadzący szkolenie LEON, tel 660786972. Uwaga telefoniczna rezerwacja udziału za pośrednictwem LEONA nie jest możliwa.

Mało Tobie jednego szkolenia z LEONEM? W tym samym miejscu o 13.00 LEON poprowadzi bezpłatne 3-godzinne szkolenie “Podstawy kettlebell”

Pragniemy serdecznie podziękować ODWAZNYTEAM.PL Agroturystyka dla Aktywnych” za pomysł szkolenia, zaproszenie i pomoc w organizacji kursu. Dziękujemy również sklepowi Fitness LEON za darmowe użyczenie sprzętu. Przypominamy, że sklep Fitness LEON daje Wam gwarancję najniższych cen w Europie (poza Bułgarią) na oryginalne worki bułgarskie

Zobaczcie jak wyglądały nasze poprzednie szkolenia