Podstawy Bulgarian Bag w Szczecinie ZA DARMO

Wczytuję mapę...

Data/Czas
20/09/2019
18:00 - 21:00

Lokalizacja
PRIME FITNESS CLUB


Podstawy Bulgarian Bag w Szczecinie ZA DARMO

data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w piątek 20 września w klubie PRIME FITNESS CLUB, w Szczecinie przy ulicy. Modra 80. Zaczynamy o 18.00, zakończenie planujemy na 21.00.. Będziemy wdzięczni jeżeli przybędziecie kilka – kilkanaście minut wcześniej aby był czas na rejestrację i przebranie się.

Zapisy wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

opis

Kurs Podstawy Bulgarian Bag w Szczecinie poprowadzi najbardziej doświadczony polski instruktor Lech LEON Kledzik. Leon jest założycielem i głównym szkoleniowcem Bulgarian Bag Academy Poland. U jego boku stanie Łukasz Bogusławski (instruktor bulgarian bag).

Celem jest nauczenie podstawowych ćwiczeń bulgarian bag. Najwięcej czasu poświęcimy tym, które  wchodzą w skład kultowego treningu bulgarian bag – “Protokołu 1” Wykonanie Protokołu będzie uwieńczeniem kursu.

Szkolenie jest bezpłatne. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające ukończenie.

Zapisy wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Kontakt z organizatorem

Pytania w temacie Podstawy Bulgarian Bag w Szczecinie? Najlepiej napiszcie do nas Wszelkich informacji (ale nie rezerwacja udziału) chętnie udzieli też prowadzący szkolenie Lech LEON Kledzik tel 660786972.

Przypominamy, że obaj instruktorzy prowadzący szkolenie pracują w pełni społecznie i nie otrzymują jakiejkolwiek formy wynagrodzenia

Organizatorzy:

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Bulgarian Bag Academy Poland

Zapisy wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Nie pasuje Wam miejsce lub termin szkolenia? Zapoznajcie się z naszym harmonogramem. Identyczne szkolenia LEON we wrześniu poprowadzi w Nowej Hucie, Żarach, Poznaniu, Krośnie, Skierniewicach i Gorlicach, a w początku październiku w Obornikach Śląskich i Kaliszu.

Jeszcze jedna ważna uwaga. Na prowadzonych przez LEONA bezpłatnych szkoleniach kettlebell lub bulgarian bag jest zawsze więcej chętnych niż miejsc. Zastanów się czy na pewno weźmiesz udział nim dokonasz rejestracji. Nie blokuj miejsca innym

 

 

Składamy serdeczne podziękowania Prime Fitness Club za nieodpłatne użyczenie sali. Przy organizacji szkolenia bardzo pomógł też sklep Fitness LEON, który udostępnił nam worki wykorzystane w szkoleniu. Skorzystajmy tu z okazji i przypomnijmy że sklep Fitness LEON daje Wam gwarancję najniższych w Europie cen na oryginalne worki bułgarskie.

Zapisy wyłącznie przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY