Szkolenie bulgarian bag w Kobylinie. Prowadzi Iwan Iwanow

Wczytuję mapę...

Data/Czas
22/10/2020
16:00 - 20:00

Lokalizacja
Hala Środowiskowo-Sportowa


Szkolenie bulgarian bag w Kobylinie. Prowadzi Iwan Iwanow

Data i miejsce

Szkolenie odbędzie się w czwartek 22 października 2020 w godzinach 16.00 – 20.00 w Kobylinie. Adres: Hala Środowiskowo-Sportowa przy Zespole Szkoła Podstawowa im. Juliana Tuwima i Przedszkole w Kobylinie ul. 3 Maja 9. Zalecamy przybycie 20-30 minut wcześniej w celu płynnej rejestracji uczestników.

Prowadzący

Szkolenie poprowadzi Iwan Iwanow. To legenda bułgarskich zapasów. Nie tylko zawodnik ale i trener (w USA był trenerem kadry olimpijskiej tego kraju). Jest on także twórcą worka bułgarskiego oraz systemu treningowego bulgarian bag. Iwan przylatuje do Polski z USA, gdzie mieszka na stałe od niemal 20 lat. Mistrzowi będą asystować polscy instruktorzy bulgarian bag: Lech „LEON” Kledzik i Tomasz Waściński.

Głównym celem 4-godzinnego szkolenia jest nauczenie podstawowych technik ćwiczeń z workiem bułgarskim ze szczególnym uwzględnieniem technik dynamicznych (bulgarian bag spin, bulgarian bag snatch, bulgarian bag swing squat i wiele innych).

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające jego ukończenie podpisane przez Iwana Iwanowa. Szkolenie nie kończy się jednak nadaniem stopni instruktorskich. Jeżeli chcecie uzyskać takie uprawnienia musicie zapisać się na kursie instruktora bulgarian bag w Gdańsku 24 lub 25 października 2020. Uczestnicy kursu instruktorskiego mogą ćwiczyć w Kobylinie za darmo (patrz niżej).

Cena, formy płatności i rezerwacja udziału

Zgłoszenie udziału możliwa jest tylko i wyłącznie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Do zarejestrowania oprócz zgłoszenia konieczne jest wniesienie opłaty: 150 zł (do 10 października) lub 250 zł (po 10 października). Wpłat należy dokonywać na konto współorganizatora szkolenia klubu Fitness LEON: 96 1940 1076 3109 3150 0002 0000. W tytule przelewu napiszcie “bulgarian bag Kobylin” Uwaga: wpłaty nie są zwracane jeżeli uczestnik z jakichkolwiek względów nie może wziąć udziału. Możliwe jest jednak wykorzystanie tego miejsca przez inną osobę

Uwaga: osoby, które w 24 lub 25 października uczestniczą w kursie instruktora bulgarian bag w Gdańsku są zwolnione z opłaty za szkolenie w Kobylinie – wystarczy rejestracja przez formularz.

Organizatorzy szkolenia

Suples Ltd

Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness

Bulgarian Bag Academy Poland

Klub Sportowy Ranger

Sklep Fitness LEON

Dodatkowe informacje

Macie pytania na temat: „Szkolenie Bulgarian Bag w Kobylinie. Prowadzi Iwan Iwanow”? Napiszcie do nas. Na wszystkie chętnie odpowie Wam Lech „LEON” Kledzik, który koordynuje pobyt Iwanowa w Polsce – tel 660786972. Uwaga: Leon nie będzie miał możliwości telefonicznej rezerwacji Waszego udziału w szkoleniu.

Zapraszamy do oglądnięcia relacji z naszych poprzednich szkoleń bulgarian bag.